אולם ראשי אודיטוריום שוורץ אשכול 1 אשכול 2 אשכול 3 אירועים מיוחדים
10:30
אירוע פתיחה
אירוע פתיחה
10:30 - 11:00
11:00
Diamond no Ace, Tegami Bachi
פרקים ראשונים
11:00 - 12:00
אופנת לוליטה מא' ועד ת'
עינב יצחק ורג'ינה זי
11:00 - 12:00
קוספליי - חומרים וטכניקות
טל ושחר חזן
11:00 - 12:00
11:30
12:00
Harmony
סרט
12:00 - 14:00
כשדמויות משקרות
יוני לינדר
12:00 - 13:00
הדפסה תלת מימדית לקוספליי
דוריאן קיין
12:00 - 13:00
מבוא לטוקוסאטסו
ליעד בר שלטון
12:00 - 13:00
טורו פורויה - החתמה
אורח כבוד
12:00 - 12:45
12:30
13:00
סדנת אנימציה
אלה בן יעקב
13:00 - 14:00
כשאפולו לבש סייפוקו
סם דניאל
13:00 - 14:00
מבוא לעולם פיגרים
ביאטריס ריטבאנד ונסטיה סימנובסקי
13:00 - 14:00
13:30
14:00
אורחי כבוד - פאנל שאלות ותשובות
אורחי כבוד - טורו פורויה ויורם יוספסברג
14:00 - 15:00
Barakamon, Gate
פרקים ראשונים
14:00 - 15:00
14:30
15:00
Space Brothers, School-Live
פרקים ראשונים
15:00 - 16:00
מנגה - אלף שנים של היסטוריה
סבי איזילוב ונטלי רסובסקי
15:00 - 16:00
15:30
16:00
אל ה-Plamo ומעבר לו
עומר אמסלם
16:00 - 17:00
לחיות בעולם המשחק
דוד בהט
16:00 - 17:00
שיעור יפנית למתחילים
סיגל יזרעאלי
16:00 - 17:00
16:30
17:00
My love STORY!!, Great Teacher Onizuka
פרקים ראשונים
17:00 - 18:00
חתולים ביפן
קרן חיים
17:00 - 18:00
17:30
אירוע קראוקה
אירוע הקראוקה
17:30 - 20:30
18:00
טורו פורויה - החתמה
אורח כבוד
18:00 - 18:30
18:30
19:00
19:30
20:00

אולם ראשי

אודיטוריום שוורץ

אשכול 1

אשכול 2

אשכול 3

אירועים מיוחדים

אולם ראשי אודיטוריום שוורץ אשכול 1 אשכול 2 אשכול 3 אירועים מיוחדים
10:30
אירוע פתיחה
אירוע פתיחה
10:30 - 11:00
11:00
11:30
12:00
טורו פורויה - החתמה
אורח כבוד
12:00 - 12:45
12:30
13:00
13:30
14:00
אורחי כבוד - פאנל שאלות ותשובות
אורחי כבוד - טורו פורויה ויורם יוספסברג
14:00 - 15:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
אירוע קראוקה
אירוע הקראוקה
17:30 - 20:30
18:00
טורו פורויה - החתמה
אורח כבוד
18:00 - 18:30
18:30
19:00
19:30
20:00

אולם ראשי

אשכול 1

אירועים מיוחדים

No events available in אירועים-מיוחדים category!
אולם ראשי אודיטוריום שוורץ אשכול 1 אשכול 2 אשכול 3 אירועים מיוחדים
11:00
אופנת לוליטה מא' ועד ת'
עינב יצחק ורג'ינה זי
11:00 - 12:00
קוספליי - חומרים וטכניקות
טל ושחר חזן
11:00 - 12:00
11:30
12:00
כשדמויות משקרות
יוני לינדר
12:00 - 13:00
הדפסה תלת מימדית לקוספליי
דוריאן קיין
12:00 - 13:00
מבוא לטוקוסאטסו
ליעד בר שלטון
12:00 - 13:00
12:30
13:00
כשאפולו לבש סייפוקו
סם דניאל
13:00 - 14:00
מבוא לעולם פיגרים
ביאטריס ריטבאנד ונסטיה סימנובסקי
13:00 - 14:00
13:30
14:00
14:30
15:00
מנגה - אלף שנים של היסטוריה
סבי איזילוב ונטלי רסובסקי
15:00 - 16:00
15:30
16:00
אל ה-Plamo ומעבר לו
עומר אמסלם
16:00 - 17:00
לחיות בעולם המשחק
דוד בהט
16:00 - 17:00
שיעור יפנית למתחילים
סיגל יזרעאלי
16:00 - 17:00
16:30
17:00
חתולים ביפן
קרן חיים
17:00 - 18:00
17:30
אולם ראשי אודיטוריום שוורץ אשכול 1 אשכול 2 אשכול 3 אירועים מיוחדים
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
אולם ראשי אודיטוריום שוורץ אשכול 1 אשכול 2 אשכול 3 אירועים מיוחדים
13:00
סדנת אנימציה
אלה בן יעקב
13:00 - 14:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
אולם ראשי אודיטוריום שוורץ אשכול 1 אשכול 2 אשכול 3 אירועים מיוחדים
12:00
Harmony
סרט
12:00 - 14:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30

אודיטוריום שוורץ

אולם ראשי אודיטוריום שוורץ אשכול 1 אשכול 2 אשכול 3 אירועים מיוחדים
11:00
Diamond no Ace, Tegami Bachi
פרקים ראשונים
11:00 - 12:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
Barakamon, Gate
פרקים ראשונים
14:00 - 15:00
14:30
15:00
Space Brothers, School-Live
פרקים ראשונים
15:00 - 16:00
15:30
16:00
16:30
17:00
My love STORY!!, Great Teacher Onizuka
פרקים ראשונים
17:00 - 18:00
17:30

אודיטוריום שוורץ