כמדי כנס, גם הכנס תתקיים תחרות קוספליי במסגרת אירוע הקוספליי של כנס כאמ"י. התחרות מיועדת לכל מי שתפרו/בנו/הדביקו/ריתכו/צרפו/יצקו/העלו באוב קוספליי ורוצים להציג אותו על הבמה.
לצערנו, מפאת חוסר זמן באירוע לא נוכל להעלות את כולם לבמה, לכן יש חדר שיפוט ובו יהיו שלושה שופטים מטעמנו אשר יבחרו את המתאימים ביותר. אנא כבדו את החלטתם.

כללים להרשמה

 1. חובה לקרוא את תקנון הקוספליי לפני ההרשמה!
 2. במידה ולא קראתם את התקנון והרשמתכם לא תענה על התנאים המצוינים בו, ייתכן שהרשמתכם תפסל.
 3. צוות קוספליי שומר לעצמו את האפשרות להעביר אדם מקטגוריה אחת לשנייה על פי שיקול דעתו והתייעצות עם חבר השופטים.
 4. על הקוספליי להיות מוכן על ידי הקוספלייר או אחד מחברי קבוצתו (במידה והוא מתמודד בקטגוריות זוגות או קאסטים). קוספליי קנוי או קוספליי אשר נתפר אצל איש מקצוע אינו מורשה להשתתף בתחרות.
 5. לפחות כ-70% ממכסות ההרשמה ישוריינו לקוספליי שמקורו בכותר או קניין יפני. עד כ-30% המכסות הנותרות ימולאו ללא הגבלה, ובתנאי שיעמדו בשאר הדרישות.
 6. בעת ההרשמה תינתן האפשרות לבחור בשפיטה מוקדמת. השפיטה תארך יום לפני הכנס, במיקום בתל אביב ובשעות שימסרו במועד מאוחר יותר. במידה והנרשם בחר באפשרות זו, הוא מחויב אליה, ואינו יוכל לשנות החלטה זו.
 7. את הקבצים הדרושים יש לשלוח בטווח תאריכי ההרשמה, לאחר קבלת אישור על מילוי הטופס. במידה ולא ישלחו הקבצים בזמן, טופס ההרשמה יפסל והמתמודד יאבד את מקומו עד שישלח טופס חדש.
 8. כל מתמודד אשר יקבל אישור באימייל על השתתפותו בתחרות צריך להגיע לחדר השיפוט בשעה המצוינת באימייל שישלח אליו כשבוע לפני הכנס. פירוט נוסף נמצא בתקנון.

צוות השופטים

סתיו גיני – קוספליירית מעל ל-8 שנים. סטודנטית שנה ג' לעיצוב אופנה במכללת שנקר; מתמחה בגזרות, דיגום וסרטוט. אוהבת לשחזר תלבושות היסטוריות.

אמיר אלון – עוסק בהכנת פרופס קצת יותר מ-4 שנים. החלק המועדף עליו בתהליך ההכנה הוא לנסות טכניקות חדשות וחומרים שונים וחדשים.

ניקול נוסוביצקי – קוספליירית מעל ל-8 שנים. סטודנטית שנה ב' לעיצוב אופנה במכללת שנקר; מתמחה בתפירה.

הרשמה

ההרשמה באתר תהיה פתוחה מהתאריך 9.2.2016 עד ה-16.2.2016 ומה-23.2.2016 עד ה-01.03.2016.

שימו לב:

 1. בכל מועד הרשמה כמות הנרשמים לכל קטגוריה תהיה מוגבלת, במידה ולא הספקתם להירשם בזמן בתאריך ההרשמה הראשון, נסו שוב בשני.
 2. במידה ולא הספקתם להירשם בזמן במועד ההרשמה השני, תעברו אוטומטית לרשימת ההמתנה.
 3. במועד ההרשמה הראשון תתאפשר הרשמה ל-8 יחידים מתחילים, 7 יחידים מתקדמים, 6 זוגות ו-3 קאסטים. כניסה למכסה תהיה לפי השלמת ההרשמה. לפחות כ-70% ממכסות ההרשמה ישוריינו לקוספליי שמקורו בכותר או קניין יפני.
 4. במועד ההרשמה השני תהיה אפשרות להירשם עד ההגעה למכסה.
 5. גם לשפיטה המוקדמת שני מועדי הרשמה, עם מכסות נפרדות. גם 70% ממכסות השפיטה המוקדמת ישוריינו לקוספליי שמקורו בכותר או קניין יפני.
  את פרטי המכסות המלאות ניתן לראות בתקנון.

בחר קטגוריה להרשמה: